O nas

Nasze cele

iStock_000010827673Medium          We współczesnych systemach gospodarczych, przy dynamicznie zmieniających się rynkach finansowych istotnym  elementem jest pozyskiwanie środków zarówno na działalność operacyjną przedsiębiorstw jak i indywidualne potrzeby    konsumentów. Często wybór właściwego sposobu finansowania nie jest oczywisty, musi on być korzystny ze względów kosztowych  – to jasne, ale również i ze względów optymalizacji podatkowej oraz bezpieczny dla odbiorcy leasingu czy kredytu. Coraz bardziej  też zwracamy uwagę nie tylko na ponoszony nominalny koszt raty miesięcznej, ale na jakość pakietu, który dostajemy w zamian.

          Dążymy do tego, aby oferta była skrojona tak jak sobie tego życzymy, z dodatkowymi ubezpieczeniami, z możliwością  terminowości spłat, po prostu oczekujemy oferty dobranej dla naszych indywidualnych preferencji. Dlatego tak ważne dla nas  jest  to, aby nasi klienci dostali najbardziej pożądany i najlepiej skrojony „garnitur” dla swoich potrzeb. Każdą sprawę  traktujemy indywidualnie, poddajemy ocenie pod względem Państwa oczekiwań, oraz możliwości ich  spełnienia i przedstawiamy najbardziej odpowiadające zadanym kryteriom rozwiązania. Do każdej spawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i staramy się stanąć na wysokości zadania, aby nasi klienci dostali najbardziej oczekiwane rozwiązanie finansowania ich zakupów lub inwestycji. Dodatkowo, jako jeden z celów stawiamy sobie obsługę tzw. „tematów trudnych”. Jeśli nie możesz dostać leasingu na samochód lub kredytu na mieszkanie, przyjdź do nas. Porozmawiajmy, a postaramy się znaleźć i opracować działania tak aby było to możliwe.

Zapraszamy do współpracy

O nas

stock-footage-caucasian-smart-businessman-has-successful-phone-call-in-his-office-overlooking-manhattan

     Trzon zespołu Seguro Finanse tworzą osoby od kilkunastu lat związanych z  finansowaniem, obrotem oraz obsługą ruchomości, nieruchomości. Każdy z nas  odpowiada  za pewien obszar działalności, w którym ma największe doświadczenie,  odpowiada za swój  pion. Coraz częściej jednak oczekiwania naszych klientów  wykraczają po za standardowe rozwiązania, dotyczą więcej niż jednego zagadnienia i wymagają od nas dużej elastyczności i wiedzy z różnych dziedzin, dlatego wymiana naszych doświadczeń tworzy siłę zespołu.

Pomysłodawcą i osobą, która pełni tzw. general management w Seguro Finance jest Tomasz Sakuta, od kilkunastu lat związany z branżą budowlaną i nieruchomościami. Jako właściciel firmy Platforma Inwestycji Budowlanych był współinwestorem przy realizacjach inwestycji w „nieruchomości do remontu”, zajmując się całym procesem inwestycyjnym od know-how, przez wyszukanie, finansowanie i realizację inwestycji. W Seguro Finance jest większościowym udziałowcem, odpowiedzialnym za finansowanie maszyn budowalnych, sprzętu rolniczego oraz urządzeń medycznych. Po za pracą jest zagorzałym triathlonistą, codziennie pokonując wiele kilometrów w wodzie, na rowerze lub biegiem. Ukończył kilka maratonów, triathlonów wraz z najbardziej prestiżowym dystansem IronMan.

Za leasing i kredyt wszelkich pojazdów odpowiada Krzysztof Kwiatkowski, który przez 6 lat był związany z VB Leasing, przez kolejne dwa lata był Dyrektorem ds. Kredytów Samochodowych w Alior Banku a następnie był specjalistą ds. sprzedaży flotowej w AUDI. Obecnie, w Seguro Finance koordynuje całą sferę leasingu i kredytu samochodowego dla aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jest odpowiedzialny za finansowanie floty dla firmach transportowych, wypożyczalniach samochodów oraz za kredyty samochodowe dla osób indywidualnych. Prywatnie jest wielkim fanem górskich wypraw, kolekcjonerem autorskiego programu „korona Europy”, ukończył maraton i triathlon na dystansie 1/2 Iron Man.

Michał Dębicki, wieloletni specjalista ds. kredytów hipotecznych w Open Finance, od 2 lat prowadzący własną działalność i od 2014r jest częścią naszego zespołu. Jest główną osobą odpowiedzialną za finasowanie nieruchomości zarówno dla klientów indywidualnych jaki dla firm. Z ponad 10letnim doświadczeniem w branży kredytów hipotecznych jest w stanie wyszukać i polecić kredyt na zakup pierwszego lub kolejnego „lokum” nawet dla osób o nie koniecznie najwyższych dochodach.